Par mums

Dental Medical Rīga ir vadošā zobārstniecības klīnika no Dental Medical Zobarstniecību tīkla. Mēs esam uzticams partneris Jūsu smaida veselības jautājumos, piedāvājot visaptverošu pakalpojumu klāstu un modernāko tehnoloģisko aprīkojumu. Mūsu pieredzējušie speciālisti un zobu tehniskā laboratorija garantē augstāko kvalitāti katrā sniegtajā pakalpojumā.

Esam īpaši lepni par mūsu klīnikas izcilu atrašanās vietu – Rīgas centrā, Marijas ielā 2, blakus centrālajai stacijai. Ar mūsu ērto atrašanās vietu Jūs varat baudīt ātru un vieglu piekļuvi profesionālai zobārstniecības aprūpei.

Kļūstot par mūsu klientu, Jūs saņemsiet ne tikai augstas kvalitātes veselības aprūpi, bet arī personīgu pieeju un individuālus risinājumus. Mēs parūpēsimies, lai Jūsu smaids ir ne tikai skaists, bet arī veselīgs un ilgstošs.

Zobārstniecības klīnika

Mūsu tehnika atbilst augstākajiem zobārstniecības standartiem

Excellent
Based on 112 reviews
Anna Sedleniece
Anna Sedleniece
2023-12-11
Liels paldies higiēnistei Santai, kura bija tiešām ļoti rūpīga un maiga pret maniem zobiņiem ?
Davis
Davis
2023-11-18
Pavisam noteikti paraugs visām Rīgas zobārsniecībām attiekmes, profesionalitātes un kvalitātes ziņā! Tā turēt!
Viktorija Smi
Viktorija Smi
2023-11-15
Хочу выразить свою благодарность хирургу Роберту Матулису. Вырвал зуб мудрости меньше чем за минуту!анастезия дольше срабатывала. Волшебник! Так же была на гигиене, осмотре и ребенок так же лечится в данной клинике-все нравиться.И отдельная благодарность персоналу-вежливые и отзывчивые девочки, как администраторы,так и ассистентки.?

Pieteikties vizītei

Mūsu klīnikas smaidīgā un augsti kvalificētā komanda parūpēsies par Jūsu veselību!