Zoba saknes kanāla ārstēšana

Zoba saknes kanāla ārstēšanas priekšrocības

Zoba saknes kanāls ir praktiski nejūtīgs un nereti sagādā mazāk diskomforta atjaunošanas procesā nekā tad, ja jūsu dabīgais zobs tiek izvilkts. Pateicoties mūsdienu metodēm un efektīvai anestēzijai, pacienti, kuriem veikta saknes kanālu ārstēšana sešas reizes biežāk aprasta to kā nesāpīgu procedūru, salīdzinot ar pacientiem, kuriem ir izņemts zobs!

Kad jums tiek veikta zoba saknes kanāla ārstēšana vai kāda cita endodontiska procedūra, iekaisusī vai inficētā pulpa tiek izņemta, un zoba iekšpuse tiek rūpīgi iztīrīta un dezinficēta, tad aizpildīta un aiztaisīta ar gumijai līdzīgu materiālu, ko sauc par gutaperču. Vēlāk zobs tiek atjaunots ar kroni vai aizsargpildījumu, un tas turpina pildīt savu funkciju kā jebkurš cits zobs.

Dabīgā zoba saglabāšanas priekšrocības

Pastāv daudz klīnisku iemeslu veikt kanālu ārstēšanu, taču pastāv arī neskaitāmi praktiski iemesli, kāpēc dabīga zoba saglabāšana ir gudra izvēle. Endodontiska ārstēšana palīdz jums saglabāt savu dabīgo smaidu, ļauj turpināt baudīt savu iecienītāko ēdienu un ierobežo nepieciešamību pēc atkārtotas ārstēšanas. Ar pienācīgu aprūpi lielākā daļa zobu, kam veikta saknes kanāla ārstēšana, var dzīvot mūžīgi.

Praktiski nesāpīga procedūra

Zoba saknes kanāla ārstēšana ir praktiski nesāpīga un bieži sagādā mazāk diskomforta nekā tad, ja dabīgais zobs tiek izrauts. Pateicoties mūsdienu metodēm un efektīvai anestēzijai, pacienti, kuriem veikta saknes kanālu ārstēšana sešas reizes biežāk aprasta to kā nesāpīgu procedūru, salīdzinot ar pacientiem, kuriem ir izņemts zobs.

Efektīva un ekonomiska procedūra

Zoba izraušana var prasīt vairāk laika nekā saknes kanāla ārstēšana, jo nepieciešamas papildu vizītes protezēšanai, tiltiņa vai implanta ielikšanai; turklāt izmaksas arī ir augstākas. Lielākā daļa apdrošināšanu sedz endodontisku ārstēšanu.

Vizuāli pievilcīgs rezultāts

Kroņi ne tikai funkcionē kā dabīgi zobi; tie arī lieliski izskatās. Atklājiet savu smaidu un smieklu no jauna ar zoba saknes kanāla ārstēšanu.

Iepazīstiet zoba kanāla ārstēšanu tuvāk un uzziniet par izplatītākajiem stereotipiem, kā arī speriet pirmo soli pretim nesāpīgam, veselīgam mutes dobumam, apmeklējot savu tuvāko endodontistu.