Zoba saknes kanāla ārstēšana

Zobu implanti

Ja jums ir zobu bojājumi vai infekcija, jūsu dabīgo zobu saglabāšanai vienmēr būtu jābūt jūsu pirmajai izvēlei. Pat visprogresīvākie implanti vai tiltiņi nevar aizvietot jūsu dabīgos zobus pilnībā. Šī iemesla dēļ, ja jūs jūtat zobu sāpes vai diskomfortu, jums jāvēršas pie sava zobārsta vai endodontista cik vien ātri iespējams, lai pārrunātu ārstēšanas iespējas.

Ja jūsu zobārsts iesaka izņemt zobu, jautājiet vai endodontists var palīdzēt saglabāt jūsu zobu ar saknes kanāla ārstēšanu. Šī procedūra ietver sevī ievainotā zoba pulpas izņemšanu (mīkstie iekšējie audi), dobuma aizpildīšanu un aiztaisīšanu.

Zobārsts noslēdz procesu, atjaunojot jūsu zobu ar kroni vai pildījumu, ļaujot tam funkcionēt kā dabīgam zobam, nodrošinot ērtu košļāšanu un dabīgu izskatu.

Endodontisti bieži vien var saglabāt par smagi bojātus zobus, tāpēc ir vērts uzzināt vairāk par ārstēšanas iespējām. Dariet visu iespējamo, lai glābtu savus zobus, pirms apsvērt tā izraušanu. Izraušana vienmēr ir tikai galējas nepieciešamības gadījumā!

Ja endodontiska procedūra nevar saglabāt jūsu zobu, un tas jāizvelk, jums jāapsver implamta ievietošana, kas ļaus jums pienācīgi kost un košļāt, saglabās dabīgo sakodienu nebīdīs veselos zobus, palīdzot saglabāt dabīgu zobu izskatu. Rūpīgi apsveriet jūsu ārstēšanas iespējas ar jūsu zobārstu, lai pārliecinātos, ka esat izvēlējušies ārstēšanu, kas ir vislabāk piemērots jūsu kopējam veselības stāvoklim.